Ads Top


Akışkanlar Mekaniği Ders Notları | Akışkanlar Mekaniği Soru Çözümleri

Merhaba arkadaşlar, çoğu mühendislik dalında yer alan ve ciddiye alınmadığında büyük sorunlar yaratabilme potansiyeline sahip bir dersin ders notlarını sizlerle paylaşmak istiyorum bu yazımda. Bu yazımda akışkanlar mekaniği ders notlarını sizlerle paylaşacağım. Birden fazla akışkanlar mekaniği ders notu yer alacak . Yani elinizin altında akışkanlar mekaniği dersine çalışabileceğiniz bir çok not olacak. Ayrıca bildiğiniz üzere ders notlarını direkt olarak google drive'a yüklüyorum. Dolayısıyla linklerde reklam yok direkt tıklayarak akışkanlar mekaniği ders notlarına ulaşabilirsiniz.
Sitemizi daha da geliştirebilmemiz,daha farklı derslerin ders notlarını sizlere ulaştırabilmemiz açısından akışkanlar mekaniği ders notlarına geçmeden önce bu içeriğimizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok sevinirim :)

Neyse lafı çok uzatmadan sizleri akışkanlar mekaniği ders notları ile baş başa bırakmak istiyorum.


AKIŞKANLAR MEKANİĞİ DERS NOTLARI

1-) Akdeniz Üniversitesi Akışkanlar Mekaniği Ders Notları

2-) Bilecik Üniversitesi Akışkanlar Mekaniği Ders Notları

3-) Akışkanlar Mekaniği Soru Çözümleri ( Defter Notu)

Yukarıda paylaştığım  akışkanlar mekaniği ders notlarından çalışırsanız ve yine yukarıda paylaştığım akışkanlar mekaniği soru çözümlerindeki sorulara göz atarsanız akışkanlar mekaniği dersini halledeceğinize inanıyorum. Herkese iyi çalışmalar dilerim, şimdiden sınavlarınızda başarılar.Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.