Ads Top

Mühendislik İçin Diferansiyel Denklemler Ders Notları
Merhaba sevgili Tazemühendis okurları. Bildiğiniz üzere sitemizde mühendislerin ihtiyaç duyduğu her ders notuna yer vermeye çalışıyoruz. Bu yazımda da her mühendisin eğitim hayatında gördüğü bir ders olan diferansiyel denklemler ders notlarını sizlerle paylaşacağım. Diferansiyel denklemler konusunu iyi derecede öğrenmek isteyenler aşağıda paylaştığım diferansiyel denklemler ders notlarını indirip çalışırlarsa konuya iyice hakim olabilecekler. Ayrıca diferansiyel denklemler dersi ile ilgili şu tavsiyede bulunabilirim : Bu dersi en iyi anlamanın,geçmenin yolu konuya çalıştıktan sonra bol bol örnek çözmektir. Lafı çok uzatmadan mühendisler için diferansiyel denklemler ders notlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Birden çok okulun,öğretmenin ders notlarını sizlerle paylaşacağım. Tavsiyem en az 2 ders notundan çalışmanız.
Aşağıdaki diferansiyel denklemler ders notlarından size uygun olanını seçip çalışabilirsiniz. Diferansiyel denklemler ders notları pdflerine ulaşmak için seçtiğiniz notun üzerine tıklamanız yeterlidir.

Sakarya Üniversitesi Diferansiyel Denklemler Ders Notları Bölüm 1

Sakarya Üniversitesi Diferansiyel Denklemler Ders Notları Bölüm 2

İTÜ Diferansiyel Denklemler Ders Notları

Yukarıda paylaştığım diferansiyel denklemler ders notlarından çalışarak bu dersi geçebileceğinizi düşünüyorum. Umarım faydalı olmuştur arkadaşlar. Diğer ders notlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.