Ads Top

Mühendislik Ekonomisi Ders Notları
Bildiğiniz üzere mühendisler genelde 2.sınıfta mühendislik ekonomisi isimli dersi alırlar. Basit bir ders olduğu düşünülerek genelde bu ders pek dikkate alınmaz. Ama derslere gitmediyseniz ve elinizde ders notu da yoksa mühendislik ekonomisi dersi sizin canınızı sıkabilen bir ders olabilir. Bu yazımda siz değerli Tazemühendis takipçileri için en faydalı mühendislik ekonomisi ders notlarını paylaşacağım. Bu arada bazı okullarda mühendslik ekonomisi dersi,mühendisler için ekonomi ismiyle de verilebiliyor. Yani eğer aldığınız dersin adı mühendisler için ekonomiyse bu ders notları sizinde işinizi görür. Lafı çok uzatmadan sizleri mühendislik ekonomisi ders notlarıyla baş başa bırakmak istiyorum.


Mühendislik Ekonomisi Ders Notları

İndirmek istediğiniz mühendislik ekonomisi ders notunun üzerine tıklamanız yeterlidir. Mühendislik ekonomisi ders notları pdf formatındadır. 

İnönü Üniversitesi Mühendislik Ekonomisi Ders Notları

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Ekonomisi Ders Notları

Yukarıda paylaştığım mühendislik ekonomisi ders notlarını çalışırsanız mühendislik ekonomisi dersini geçeceğinizi düşünüyorum. Mühendislik ekonomisi zor bir ders değil fakat önemli bir ders. Umarım paylaştığım ders notları faydalı olmuştur.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.